איך להגיע לנתב"ג בזמן הקורונה?

למרות שמשבר הקורונה כמעט מאחורינו, נמל התעופה בן גוריון עדיין לא חזר לשגרת פעילות מלאה כפי שהיה טרם המשבר ולפי הערכות בימים אלה פוקדים את נמל התעופה כ – 10% מהנוסעים שהיו רגילים להגיע טרם משבר הקורונה.

אם אתם שוקלים לצאת לחופשה משפחתית, עסקית או זוגית בקרוב חשוב להגיע לנתב"ג מוכנים ולא להיות מופתעים מהדרישות החדשות כתוצאה מנגיף הקורונה.

איך להגיע לנתב"ג בזמן הקורונה?

נמל התעופה בן גוריון הוא נמל התעופה הבינלאומי הגדול בישראל אשר משמש כשער כניסה ויציאה מישראל מאז הקמתו.

בימים אלה, ישנן מספר אפשרויות אשר עומדות בפני היוצאים והנכנסים לישראל:

  • רכב פרטי – אין ספק שהגעה לנתב"ג באמצעות רכב פרטי היא הדרך הנוחה ביותר. בסופו של יום, אתם לא מוגבלים לשעות ספציפיות ויכולים לצאת ולחזור ללא עיכובים משמעותיים. עם זאת, חשוב לזכור כי הנסיעה ברכב פרטי לנתב"ג אולי נשמעת טוב, אך לעיתים קרובות מתגלה כלא כלכלית בכלל כתוצאה מעלויות החניה הגבוהות בנתב"ג (כל יום חניה בנתב"ג עולה 80 ₪ בממוצע, כך שעל חופשה של כמה ימים תאלצו לשלם מאות שקלים על חניה בלבד!!).
  • מוניות – ישנן לא מעט חברות אשר פועלות בתחומי נמל התעופה בן גוריון. הזמנת מונית לנתב"ג מתאפשרת לאורך כל שעות היממה כולל בחגים ומועדים מיוחדים כאשר עלויות הנסיעה מפוקחות על ידי המדינה. מומלץ לשריין את המונית כמה שעות או יום לפני ההמראה/הנחיתה על מנת להבטיח שבאמת תהיה מונית זמינה במחיר, ביום ובשעה הנחוצה. רוב החברות אשר מעניקות שירות הסעות לנתב"ג לא יכולות להתמודד עם הזמנה מעכשיו לעכשיו, במיוחד אם מדובר באזורים לא מיושבים במיוחד (קיבוצים, מושבים וכדומה).
  • רכבת – רכבת ישראל מעניקה שירות מהצפון ועד הדרום כאשר בשקלול של נוחות ומחיר, מדובר באופציה הטובה ביותר לתושבים שגרים בצפון או בדרום הארץ. לצערנו, רכבת ישראל לא תמיד מגיעה בזמן, סובלת מביטולים ושינויים רבים כתוצאה מעבודות על המסילה, כך שמומלץ לבדוק טרם הנסיעה אם יש רכבת זמינה ביום ובשעה הדרושה ולא להניח כי תמיד תהיה רכבת שתוכל להגיע לתוך תחומי נמל התעופה.
  • אוטובוס – האופציה האחרונה היא נסיעה באוטובוס, אך זה לא יפתיע אתכם לגלות כי זו גם האופציה הכי פחות נוחה. בסופו של יום, אף אחד לא רוצה להתרוצץ עם המזוודות לתחנה, להעמיס אותם ולעבור בין כמה וכמה קווים שונים של אוטובוס בשביל להגיע לטיסה בנתב"ג או בדרך חזרה הביתה מנתב"ג.

לסיכום, אם אתם מתכננים חופשה בחו"ל או נסיעה לכנס עסקי בחו"ל, מומלץ לבדוק את דרכי ההגעה. על פי סקר צרכנים שנערך לאחרונה, הגעה באמצעות מונית לנתב"ג היא הדרך הנוחה, המשתלמת והמהירה ביותר לתושבי גוש דן, השפלה והסביבה הקרובה לנתב"ג.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים
אטרקציות למשפחות בצפון
אטרקציות למשפחות בצפון

אטרקציות למשפחות בצפון – איפה לטייל, להירגע וליהנות בצפון ישראל? אטרקציות למשפחות המומלצות לכל ימות השנה יש הרבה מה לראות, להתרשם ואיפה להתארח בצפון הישראלי.

טיולים לגיל השלישי
טיולים לגיל השלישי בישראל

ישראל היא מדינה מיוחדת ויפה, מלאה בכל טוב ומציעה מגוון אפשרויות לפעילויות שונות כולל טיולים בסגנונות שונים, אטרקציות ועוד בכל רחבי הארץ ובכל עונות השנה

טיולים עם ילדים
עד כמה ההורים בעד טיולים עם ילדים?

כשהקצב של החיים המודרניים כיום הינו מאד דינמי, מהיר ומציב אתגרים גדולים, עלינו כהורים לשלב בצורה האופטימלית ביותר בין בית לקריירה ובין לבין חפצים במציאת