איך להגיע לנתב"ג בזמן הקורונה?

למרות שמשבר הקורונה כמעט מאחורינו, נמל התעופה בן גוריון עדיין לא חזר לשגרת פעילות מלאה כפי שהיה טרם המשבר ולפי הערכות בימים אלה פוקדים את נמל התעופה כ – 10% מהנוסעים שהיו רגילים להגיע טרם משבר הקורונה.

אם אתם שוקלים לצאת לחופשה משפחתית, עסקית או זוגית בקרוב חשוב להגיע לנתב"ג מוכנים ולא להיות מופתעים מהדרישות החדשות כתוצאה מנגיף הקורונה.

איך להגיע לנתב"ג בזמן הקורונה?

נמל התעופה בן גוריון הוא נמל התעופה הבינלאומי הגדול בישראל אשר משמש כשער כניסה ויציאה מישראל מאז הקמתו.

בימים אלה, ישנן מספר אפשרויות אשר עומדות בפני היוצאים והנכנסים לישראל:

  • רכב פרטי – אין ספק שהגעה לנתב"ג באמצעות רכב פרטי היא הדרך הנוחה ביותר. בסופו של יום, אתם לא מוגבלים לשעות ספציפיות ויכולים לצאת ולחזור ללא עיכובים משמעותיים. עם זאת, חשוב לזכור כי הנסיעה ברכב פרטי לנתב"ג אולי נשמעת טוב, אך לעיתים קרובות מתגלה כלא כלכלית בכלל כתוצאה מעלויות החניה הגבוהות בנתב"ג (כל יום חניה בנתב"ג עולה 80 ₪ בממוצע, כך שעל חופשה של כמה ימים תאלצו לשלם מאות שקלים על חניה בלבד!!).
  • מוניות – ישנן לא מעט חברות אשר פועלות בתחומי נמל התעופה בן גוריון. הזמנת מונית לנתב"ג מתאפשרת לאורך כל שעות היממה כולל בחגים ומועדים מיוחדים כאשר עלויות הנסיעה מפוקחות על ידי המדינה. מומלץ לשריין את המונית כמה שעות או יום לפני ההמראה/הנחיתה על מנת להבטיח שבאמת תהיה מונית זמינה במחיר, ביום ובשעה הנחוצה. רוב החברות אשר מעניקות שירות הסעות לנתב"ג לא יכולות להתמודד עם הזמנה מעכשיו לעכשיו, במיוחד אם מדובר באזורים לא מיושבים במיוחד (קיבוצים, מושבים וכדומה).
  • רכבת – רכבת ישראל מעניקה שירות מהצפון ועד הדרום כאשר בשקלול של נוחות ומחיר, מדובר באופציה הטובה ביותר לתושבים שגרים בצפון או בדרום הארץ. לצערנו, רכבת ישראל לא תמיד מגיעה בזמן, סובלת מביטולים ושינויים רבים כתוצאה מעבודות על המסילה, כך שמומלץ לבדוק טרם הנסיעה אם יש רכבת זמינה ביום ובשעה הדרושה ולא להניח כי תמיד תהיה רכבת שתוכל להגיע לתוך תחומי נמל התעופה.
  • אוטובוס – האופציה האחרונה היא נסיעה באוטובוס, אך זה לא יפתיע אתכם לגלות כי זו גם האופציה הכי פחות נוחה. בסופו של יום, אף אחד לא רוצה להתרוצץ עם המזוודות לתחנה, להעמיס אותם ולעבור בין כמה וכמה קווים שונים של אוטובוס בשביל להגיע לטיסה בנתב"ג או בדרך חזרה הביתה מנתב"ג.

לסיכום, אם אתם מתכננים חופשה בחו"ל או נסיעה לכנס עסקי בחו"ל, מומלץ לבדוק את דרכי ההגעה. על פי סקר צרכנים שנערך לאחרונה, הגעה באמצעות מונית לנתב"ג היא הדרך הנוחה, המשתלמת והמהירה ביותר לתושבי גוש דן, השפלה והסביבה הקרובה לנתב"ג.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים
נהר הריין
שייט נהרות על הריין

נהר הריין הוא הנהר הארוך ביותר במערב אירופה והוא מתחיל בהרי האלפים שבצפון איטליה ובדרום שווייץ עד שהוא נשפך לים הצפוני.אורכו של נהר הריין מגיע

זוג בסלפי במהלך שייט נהרות
שייט נהרות

אחד היתרונות החשובים של טיול באמצעות שייט נהרות הוא הנוחות המפנקת של שייט בנהר באמצעות ספינת נהר.אתה לא צריך לתכנן שום דבר, אתה לא צריך

שייט מאורגן
שייט מאורגן עם חברת מסעות

טיולי שייט הפכו בשנים האחרונות לאלטרנטיבה חווייתית יוצאת דופן לטייל במקומות שונים בעולם. האפשרויות הנפתחות בפנינו בטיול שייט הינן מגוונות בעלות זווית ייחודית למסע המתוכנן.