המדריך לבחירת צימרים בצפון – הצימר בתקופת הקורונה

כאשר השמיים סגורים, צימרים בצפון הפכו להיות מבוקשים במיוחד. אך דווקא בתקופה הזאת, מוטב כי תדעו כיצד אתם יכולים לעשות את הבחירה הנכונה. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם נופשים בצימר שעלול לסכן את הבריאות שלכם או את הבריאות של בני משפחתכם. מוטב כי תבחרו בצימר שתוכלו לנקות בו את הראש, ולא תצטרכו לדאוג מכך שתחזרו ממנו חולים. יש כמה פרמטרים שאתם צריכים לבחון, לפני שאתם סוגרים צימר בתקופת הקורונה. החדשות הטובות הן שהבחירה לא חייבת להיות כל כך מורכבת.

האם הצימר מקפיד על הנחיות התו הסגול?

בתקופת הקורונה למדנו לא מעט מונחים שלא הכרנו עד כה. אחד מהמונחים הללו הוא התו הסגול, המגדיר בתוכו את ההנחיות של משרד הבריאות. כדי שתוכלו לדעת שאתם לא מסכנים את עצמכם ואת בני המשפחה שלכם, מוטב כי תוודאו שהצימר עומד בהנחיות הללו. אומנם מדובר על הנחיות יחסית בסיסיות, אך עדיין הן כאלה שיכולות לעשות את ההבדל. האינטרס שלכם הוא שתוכלו לנפוש ללא כל חשש, ולחזור לבית עם אנרגיות להמשך ההתמודדות עם הנגיף.

כמה אנשים נמצאים במתחם בו זמנית?

אומנם ברוב המקרים האינטרס שלכם יהיה שהמתחם יהיה ריק עד כמה שאפשר. אך כרגע בגלל הקורונה מוטב כי תנסו למצוא מתחם מבודד, שתוכלו להיות בו עם המשפחה הגרעינית. ככל שיהיו יותר אנשים שאתם לא מכירים ביחד אתכם, כך תוכלו להגדיל את הסיכוי להיחשף לחולה קורונה. תנסו למצוא מתחמי צימרים בצפון שיוצרים הפרדה בין משפחות גרעיניות לבין כל שאר הנופשים. כך תוכלו לדעת כי אין לכם סיבה אמיתית לחשוש, מכיוון שאתם נמצאים עם בני המשפחה שלכם.

אילו אטרקציות פתוחות בקרבת הצימר?

חופשה בצפון לא תהיה שלמה מבלי שתבלו בכל מיני מקומות שונים עם אטרקציות מגניבות. אך בתקופה הזאת לא בטוח שכל האטרקציות יהיו פתוחות בגלל מגבלות כאלה או אחרות. אז לפני שאתם אורזים מזוודה, מוטב כי תבררו אילו אטרקציות פתוחות ואילו אטרקציות סגורות. כך לא תמצאו את עצמכם מגיעים למצב שבו אתם רוצים לבצע אטרקציה מסוימת, אך אתם מגלים כי היא סגורה. תוכלו לשאול את בעל הצימר בדיוק את השאלות הספציפיות האלה.

אילו אטרקציות פתוחות בקרבת הצימר?

הקורונה הביאה לא מעט אנשים למצב שבו הם איבדו את מקום העבודה שלהם. אך למרות המצב הכלכלי הלא פשוט, ישנו רצון לצאת להתאוורר קצת ביחד עם בני המשפחה. לכן עליכם לברר האם ישנה הנחה מסוימת בתקופה הזאת, הנחה שתאפשר לכם לנפוש בצפון ללא דאגות. הרי אם החופשה בצפון תהיה יקרה, אתם תצטרכו לעבוד מאוד קשה לאחר מכן כדי להחזיר את הכסף. מוטב כי תמצאו צימרים בצפון שבאים לקראת הנופשים בתקופה הלא קלה הזאת, כי בסופו של יום יש כאן אינטרס משותף.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים
איך להגיע לנתב"ג בזמן הקורונה?

למרות שמשבר הקורונה כמעט מאחורינו, נמל התעופה בן גוריון עדיין לא חזר לשגרת פעילות מלאה כפי שהיה טרם המשבר ולפי הערכות בימים אלה פוקדים את

נסיעות מאורגנות לקברי צדיקים

נסיעות מאורגנות לקברי צדיקים אם בימים כתיקונם אנחנו שמחים תמיד לנסוע למקומות קדושים ורוחניים על מנת שהברכה שבהם תשרה עלינו ונבקש למעננו למען יקירינו, ארי

צרפת - tourguides.co.il
כפרים ועיירות מומלצים לטיול בצרפת

עוד טרם ברור לכול כיצד ייראה היום שאחרי דעיכתו או לפחות השגת השליטה החלקית המוצלחת על נגיף הקורונה, אך השערותיהם של מומחים צופות שמרבית התיירים