הכנה לטיסה – הכיני עצמך לקראת החופשה הקרובה

הכנה לטיסה

הכיני עצמך לקראת החופשה הקרובה – יוצאים לנופש? גם בנופש, במיוחד מול אנשים זרים, אנו רוצים להיראות במיטבנו. לשם כך יש צורך לבוא לא רק מצויידים במוצרי טיפוח וניקיון, אלא אפילו להכין את הפנים והגוף לחשיפה מוגברת לשמש ולתנאי מזג אוויר שונים מאלו שאנו מורגלים בהם. ארזתם לקראת החופשה והטיסה? יופי, עכשיו עשו הכנה לטיסה עבור הגוף והמראה שלכן!

חופשות הן המוצר המושלם להרגעה של הגוף והנפש. בכל חופשה אנו מכוונים להיות רגועים, חופשיים מטרדות היומיום, ובעיקר – מבלים בחברת האנשים שהכי יקרים ואהובים עלינו. לכן אין פלא כי יעדי החופשות המבוקשים ביותר מציעים מזג אוויר נוח, לינה מפנקת ואטרקציות רבות ומגוונות, המתאימות לכל סוג וסגנון של חופשה שניתן להעלות על הדעת.

הכנות לחופשה כוללות כל מיני סידורים שונים, החל מטיפול בעניינים מנהליים של תוקף דרכון, כרטיסי טיסה, ביטוח, הזמנת לינה ביעד המבוקש ועוד. כמו כן, ישנם סידורים לוגיסטיים חשובים, כגון אריזת ביגוד וציוד, הסדרת נסיעות אל שדות התעופה השונים ומהם, וסנכרון הזמנים של כל הנסיעה על מרכיביה השונים.

לצד כל אלו, נוסע איתכם בסופו של דבר… הגוף שלכם. למרות כל הרגיעה שצפויה לו בזמן החופשה, עליו יהיה להתמודד עם תנאי מזג אוויר חדשים מבחינתו, חשיפה מוגברת לשמש ועוד. בנוסף, חופשות בדרך כלל כוללות מפגשים עם אנשים זרים רבים, וברצוננו לעשות את הרושם הטוב ביותר האפשרי.

לשם כך צריך לעשות הכנה לטיסה ולחופשה גם לגוף, ובעיקר לעור הפנים. בעת טיפול וטיפוח הפנים, יש אמצעים זמניים ונקודתיים, וישנם טיפולים יותר קבועים בעלי השפעה ארוכת טווח על המראה של העור והפנים שלנו.

הכנה לטיסה באמצעות טיפול פרופיילו

הכנת הגוף והעור מתחילה עוד לפני הטיסה לחופשה בחו"ל. הטיסה מזמנת סוג אחר של לחצים על העור, עם שינויי הגובה הקיצוניים ולחצי האוויר בעת ההמראה והנחיתה. לא רק האוזניים חשות בשינויי הלחץ הידועים הללו – גם העור חש ומושפע מהן.

בנוסף, מעבר בין אזורי אקלים שונים משפיע על העור ועל הפנים, ועשוי לפגוע במראה שלהם. איך עושים הכנה לטיסה עבור העור והפנים?

ניתן כמובן להשתמש באיפור ותכשירים שונים, הנותנים מענה זמני לקמטים, כתמים ופגמים אחרים בעור הפנים בפרט ובעור הגוף בכלל. אולם זהו כאמור מענה זמני, ולפעמים גם חלקי ביותר, לבעיות אלו. על מנת לטפל באופן קבוע בקמטים, קמטוטים, שקים שחורים מתחת לעיניים, כתמים שונים ועוד – נדרש טיפול עמוק יותר.

לשם כך טיפול פרופיילו הפך לפופולארי מאוד בשנים האחרונות. טיפולי פרופיילו הינם הזרקת חומרי מילוי טבעיים לעור, מבוססי חומצה היאלורונית, שהינה חלק מאבני היסוד הטבעיים של העור שלנו. באזור הפנים, מקובל להזריק חומצה היאלורונית במסגרת טיפולו פרופיילו באזור הרקות, הלחיים וסביב העיניים.

להבדיל מחומצות היאלורוניות רגילות ששווקו בשנים עברו, טיפולי פרופיילו מבוססים על חומצה היאלורונית מורכבת, הכוללת שרשראות ארוכות וקצרות במשולב של חומצות נקיות מחומרים כימיים זרים לגוף. הפרופיילו מעודד את התאים הפיברובלסטים בעור לייצר קולגן ואלסטין ברמות גבוהות, ובכך העור מתחדש באופן טבעי ולא מלאכותי.

העלמת קמטים וקמטוטים

טיפולים אלו בראש ובראשונה ממלאים את הקמטים והקמטוטים בפנים, ומצעירים את המראה שלהם. בניגוד לטיפולים זמניים אחרים, הם גם עמידים יותר לחשיפת שמש מוגברת, וגם כנגד פגעי מזג אוויר משתנה.

חשוב לציין כי ישנם טיפולים משלימים שאותם יש לבצע לפני ואחרי טיפולי פרופיילו והכנה לטיסה של העור, עם תכשירים תומכים ונלווים לטיפול המרכזי. לא די בקרם הגנה מפני השמש, אלא מומלץ להשתמש גם במוצרי טיפוח שונים, לרבות מוצרי ניקיון מומלצים למקלחת ולשטיפת הפנים.

בנוסף, בדרך כלל לא די בטיפול פרופיילו אחד על מנת לבצע הכנה לטיסה ראויה עבור העור והגוף – שניים עד שלושה טיפולים לפני הטיסה יעשו עבודה טובה ויציבה יותר, שנראית לאורך זמן ומשפרת משמעותית את המראה שלך.

למעשה, טיפול פרופיילו מוצלח יכול להחזיק מעמד עד כשנה וחצי, תוך עמידה בקשיים שהחופשה מעמידה בפני העור.

מאמרים נוספים:

הכנה לטיסה לעור באזורי גוף נוספים

טיפולי פרופיילו אינם מיועדים רק עבור עור הפנים, אם כי זהו כמובן האזור המטופל ביותר באמצעות טיפולים כאלו. בשנים האחרונות מקובל לבצע טיפולים כאלו גם עבור איזור המחשוף, הצוואר וגב כף היד.

במיוחד לקראת חופשה, אזורים אלו חשופים יותר לאור השמש וגם לעיני כל; טיפול וטיפוח של אזורים אלו הינו מענה לחשיפה מוגברת זאת כחלק מהכנה לטיסה ולחופשה כולה.

הכנת העור לטיסה על ידי מומחים

על מנת לבצע באופן בטוח ונקי טיפולי הכנה לטיסה לעור, במיוחד עם טכנולוגיית הפרופיילו החדשה, חשוב להיעזר במומחים שלא רק יודעים כיצד לבצע אותם, אלא הינם בעלי הציוד המתאים והמורשה לעשות זאת.

לכן, לא די בשימוש בשירותי קוסמטיקאיות מנוסות, אלא לעשות זאת במכונים המצויידים במיכשור הדרוש.

הכי חשוב להיוועץ עם המומחים לא רק לגבי הטיפול באופן כללי, אלא ביחס ליעד החופשה והטיסה שלכם – זאת כדי להתאים את הטיפול ליעד אליו אתן טסות.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים
נהר הריין
שייט נהרות על הריין

נהר הריין הוא הנהר הארוך ביותר במערב אירופה והוא מתחיל בהרי האלפים שבצפון איטליה ובדרום שווייץ עד שהוא נשפך לים הצפוני.אורכו של נהר הריין מגיע

זוג בסלפי במהלך שייט נהרות
שייט נהרות

אחד היתרונות החשובים של טיול באמצעות שייט נהרות הוא הנוחות המפנקת של שייט בנהר באמצעות ספינת נהר.אתה לא צריך לתכנן שום דבר, אתה לא צריך

שייט מאורגן
שייט מאורגן עם חברת מסעות

טיולי שייט הפכו בשנים האחרונות לאלטרנטיבה חווייתית יוצאת דופן לטייל במקומות שונים בעולם. האפשרויות הנפתחות בפנינו בטיול שייט הינן מגוונות בעלות זווית ייחודית למסע המתוכנן.